Čleství v SPJF

Sdružení přátel Jaroslava Foglara je největší a nejvýznamnější foglarovské hnutí v České republice. Sdružuje většinu významných badatelů, sběratelů a dalších příznivců Foglarova díla. Chceš-li přispět k šíření foglarovské myšlenky i v dnešní době, staň se členem!

Členem SPJF se stane každý, kdo pošle přihlášku a zaplatí roční členský příspěvek. Členství v SPJF je platné vždy na daný kalendářní rok (tedy do 31. prosince aktuálního kalendářního roku).

Pokud se chcete stát členem, vyplňte přihlášku níže nebo nám napište na výše uvedenou adresu nebo e-mail: spjf(zavinac)spjf.cz a pošlete jedním z výše uvedených způsobů členský příspěvek.

Výhody členství

  • Předplatné tematického časopisu Bobří stopa (v současnosti 4 čísla ročně).
  • Informační servis o aktuálním dění ve foglarovském světě, pozvánky na akce, upozornění na významné události a výročí.
  • Slevu na většinu akcí a táborů pořádaných SPJF, na nich pojištění.
  • Pomůžeš šířit klubovní myšlenku a foglarovské ideály. SPJF je jedinou současnou organizací, která mimo jiné sdružuje čtenářské kluby!

Čleské přispěvky

200,- Kč do 18 let (další sourozenec jen 50,- Kč)
400,- Kč od 18 let
0,- Kč do 6 let (pokud je jeden z rodičů členem SPJF)

Platba členského příspěvku

Poštovní složenkou na adresu SPJF – Bobří stopa, P.O.BOX 245, 658 45 Brno. Do zprávy pro příjemce napište vaše dopisovatelské číslo, případně i příjmení.
Bankovním převodem na náš účet u Fio banky: 2900315365/2010. Jako variabilní symbol uveďte opět své dopisovatelské číslo, do zprávy pro příjemce pak příjmení.
Pokud se týká vůbec uchazečů o členství, kteří nemají své dopisovatelské číslo, stačí pouze příjmení. V případě, že už plátce své dopisovatelské číslo má, ale z jakéhokoli důvodu jej nemůže nalézt, je možné si o něj napsat na adresu: spjf(zavinac)spjf.cz. Tento e-mail, nebo i klasickou poštovní adresu, lze použít i v případě, hromadné platby za celý oddíl, rodinu či klub. V tomto případě potřebujeme mít jistotu, za koho vlastně platba je. Proto je nutní poslat rovnou i seznam všech členů!

Oddíly a kluby

Pokud máte oddíl nebo klub a chcete se všichni stát také členy, pošlete nám e-mail nebo přihlášku, řekneme vám více informací. Pokud máte mezi sebou někoho staršího 18 let, můžete i získat peníze na vaše oddílové či klubovní akce – zeptejte se na podrobnosti!

Přihláška do SPJF