Podnikněte výpravu do Egypta na táboře pořádaném oddílem Bobří stopy Wakantanka!

6 března, 2024
378
Views

Náš 6. oddíl Bobří stopy Wakantanka, jako každoročně, pořádá v období letních prázdnin, oblíbený dětský stanový tábor pro děti ve věku 6 až 15 let. Letošní tábor zpestří letní prázdniny barvami a tajemstvím starověkého Egypta díky celotáborové hře, která slibuje nejen spoustu zábavy, ale i vzrušující okamžiky plné záhad a dobrodružství. Ať už máte rádi přírodu, sport, nebo si jen užíváte večery u táboráku plné písniček a příběhů, náš stanový tábor je pro vás to pravé místo.

Tábořiště u Hustopečí nad Bečvou se pyšní úchvatnou polohou na úpatí Hostýnských vrchů, kde husté lesy střídá klidný tok řeky Bečvy a kde každý den nabízí novou příležitost pro objevování divů přírody, seznámení s novými kamarády a učení se novým dovednostem. Ať už se chcete vyřádit při sportovních aktivitách, nebo si užívat krásu přírody, náš program vám nabídne vše, co k srdci přírodního dobrodruha patří. Ubytování je zajištěno v osvědčených nových stanech s podsadami. Řeka Bečva i blízká zatopená štěrkovna slibují osvěžující únik od letního horka.

Nenechte si ujít šanci zažít léto plné dobrodružství, přátelství a nezapomenutelných zážitků. Registrace je již otevřena, tak neváhejte a staňte se součástí našeho letního dobrodružství!

Termín: 29. 6. – 13. 7. 2024
Cena: 5000,- (V ceně je zahrnuta doprava, strava 5x denně, ubytování, program, odměny, celodenní výlet – Možno žádat příspěvek od zaměstnavatele.)

V případě zájmu, či jakýkoliv informací kontaktujte hlavního organizátora:

Stanislav Odstrčil
Mob: 725 939 257
Email: odstrcil.s@volny.cz
WEB: http://psmost.blogspot.com/

Letáček k táboru ke stažení:

Štítky:
·
Avatar
By

Místopředseda SPJF

Napsat komentář