Zprávy od Bobra: Setkání foglarovců 2024 na hradě v Ledči a ve Sluneční zátoce

18 června, 2024
397
Views

V pátek 21. 6. přijede skupina Old Boys foglarovců dopoledne do Ledče nad Sázavou. V restauraci Ruina budou připravovat tiskoviny pro sobotní setkání.

Bobr hlásí: vezeme tisíce různých kartiček, Pamětní listy č.  21 – dlužný za rok 2023 (byl jsem v lázních a nestačil vše připravit). Samozřejmě na hradě bude i letošní Pamětní list č. 22.

Dále je připraveno PF od Old Boys foglarovců, a to PF 2024 a 2025 (oboustranné). Nejen sběratelé, skauti, ale i ostatní účastníci setkání budou mít po delší době pěkné tiskoviny.

Zahájení setkání bude samozřejmě v sobotu na hradě a následně bude pokračování ve Sluneční zátoce… foto u pomníku táborů vedených J. Foglarem, diskuse atd. Restaurace Ruina je na pravé straně cesty z Ledče do Sluneční zátoky, nelze ji minout.

Novinkou je, že příští setkání v roce 2025 bude v sobotu 14. 6. ve Sluneční zátoce s možností přespání z pátku na sobotu, stravování… vše jsem  projednal s novým majitelem areálu Sluneční zátoky panem Lukášem Bláhou. Termín setkání je uveden na pamětním listu č. 22.

Všechny komentáře

Napsat komentář