Připravujeme 16. Valnou hromadu SPJF a Foglarovské dny 2023 s překvapením

18 října, 2023
810
Views

V sobotu 25. listopadu se v Brně na Pedagogické fakultě MU uskuteční již 16. valná hromada našeho sdružení společně s Foglarovskými dny. Valná hromada je nejdůležitější setkání členů, které se koná každé dva roky. Účastníci se seznámí s činností stružení, vyslechnou si zprávu o hospodaření a v neposlední řadě zvolí nové vedení organizace pro nadcházející dva roky.

Valnou hromadu dle stanov tvoří všichni přítomní členové SPJF starší 15 let, ale zvaní jsou i ti mladší. Členové ve věku nad 15 let však mohou volit orgány SPJF a členové starší 18 let mohou být volení do orgánů SPJF.

V případě potřeby je možné stát se členem spolku nebo prodloužit členství až na místě během prezence před Valnou hromadou. Členové SPJF mohou využít příspěvku 100 % na jízdné veřejnou dopravou, které jim bude propláceno na místě.

Pro zájemce nabízíme možnost přespání z pátku na sobotu i ze soboty na neděli ve skromných podmínkách klubovny SPJF na Mendlově nám. 11. Nutno je však přinést si vlastní karimatku a spacák.

Na celý sobotní den je připraven doprovodný program

V průběhu celé akce bude probíhat prodej foglarovských materiálů. Připravena je soutěž ve vyjímání ježka z klece. Hlavním bodem programu bude křest a představení nové knihy z dílny SPJF nazvané Ulčovník. Zároveň si připomeneme nedožité devadesátiny kamaráda, foglarovce a bimbologa Františka Ulče.

Pozvánka na 16. valnou hromadu SPJF ke stažení.

Štítky:
Avatar
By

Místopředseda SPJF

Všechny komentáře

Napsat komentář