Akce pro kluby a oddíly: Sraz v Rakoveckém údolí

19 března, 2024
420
Views

Policejního oddělení pro boj proti organizovanému zločinu z Bukurešti vyhlásilo pátrání po hlavě rumunské mafie Borisi Jumatătem. Tento kontroverzní podnikatel a majitel zhruba dvacítky firem s neprůhlednou vlastnickou strukturou, které jsou spojovány s nelegálním byznysem s nemovitostmi a kriminální aktivity jako jsou pašování a obchod s drogami. Sám Jumatăte se dostal do širšího povědomí Rumunů v souvislosti se sérií únosů politiků a zahraničních turistů v roce 1998, které zřejmě zorganizoval. Pojďte se s námi zapojit do pátrání po Jumatătem a jeho deseti kumpánech. Staňte se detektivy a vydejte se do okolích hor bojovat s rumunskou mafií!

KDE: Rakovecké údolí, okres Vyškov, Jihomoravský kraj

KDY: 17. – 19. 5. 2024 (konec v neděli dopoledne)

DOPRAVA: Vlakem do stanice Vyškov na Moravě a následně autobusovou linkou č. 157 do obce Račice. Dále pak pěšky 4 km na tábořiště U pytláka. Poslední večerní spoj jede v 20:43.

ODJEZD: Společný odjezd z Brna bude v pátek 17. 5. ze Staré Osady. Sraz bude v 17:30 .

UBYTOVÁNÍ: na tábořišti U pytláka ve stanech, pod celtou, nebo pod širákem.

STRAVOVÁNÍ: zajišťuje si každý vlastní, po dohodě možné společné vaření ve skupinkách na ohni.

CENA: 100 Kč za účastníka / proplácena bude ½ jízdného.

PROGRAM: dobrodružná etapová hra na motivy , hry v přírodě Rakoveckého údolí, večerní táborák, kytara a povídaní o klubech.

POTŘEBY: spacák, karimatka, vlastní stan/plachta do dvojice/trojice, potraviny na jídlo/popř. vaření na ohni, ešus nebo miska na jídlo a lžíce, oblečení a obuv do přírody, pláštěnka, pokrývka hlavy, zápisník a tužka, pasta na zuby, kartáček, kartička pojištěnce (kopie).

PŘIHLÁŠKY A INFORMACE: email radim.kejik@spjf.cz, Radim Kejík – Rolf (775 720 285)

Akce je určena členům klubů, oddílů a táborů SPJF ve věku od 6 do 16 let.

Pořadatelem akce je Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Rolf
By

Jsem členem SPJF od roku 1996, vedl jsem 155.KBS Moravští Indiáni a také Tábory Bobří stopy na Pikárci v letech 2006 - 2015. Nyní jsem členem Revizní komise SPJF.

Všechny komentáře

Napsat komentář