Do 23. prosince můžete hledat Rychlé šípy v Kutné Hoře

18 prosince, 2023
491
Views
Hned druhým městem po Praze, kde se uskutečnila pátrací hra Hledáme Rychlé šípy, se stala středočeské Kutná Hora. Do uliček a zákoutí historického centra města, které je památkově chráněným územím UNESCO, se pátrači vydali poprvé v roce 2011. Letošní hra se tak koná už po třinácté.
 
Vyrazte hledat legendární partu do ulic Kutné Hory a pozorně se dívejte kolem sebe v historickém jádru města. Postavy RŠ jsou dobře viditelné přinejmenším z přilehlé ulice či náměstí, prostě běžně dostupného veřejného prostranství. Stačí se jen dobře dívat.
 
Najděte kluky z Rychlých šípů, pošlete foto do 23. 12. 2023 a zapojte se tak do soutěže.
Každý úspěšný pátrač bude odměněn. Svou odměnu si bude moci vyzvednout v rámci akce Betlémské světlo, které proběhne 23. prosince od 17 h na Palackého náměstí.
Hurá do ulic plantážníci a himbajs šůviks, ať celou partu, co nejdříve najdete! 😉😊
Dotazy, nález a fotky prosíme, posílejte na mail sipykh@skaut.cz
 

Herní území je vymezeno ulicemi Štefánikova – Čs. legionářů – Na Valech – Kremnická – a dále pod chrámem sv. Barbory údolím říčky Vrchlice k opětovnému napojení na Štefánikovu ulici.

Hra začala (opět stejně jako letos v Praze) v neděli 10. prosince. V souladu s “magickým” ročníkem však trvá jen 13 dnů! Vyhodnocení se uskuteční v sobotu 23. prosince od 17 hodin na Palackého nám., v rámci předávání Betlémského světla u indiánského týpí kutnohorských skautů.

Na pátračku v Kutné Hoře odkazuje i událost na FB:
https://www.facebook.com/events/1436255973625689/?ref=newsfeed

Zdroj: Bohousek.cz, FB.com

Napsat komentář