Jarní sraz K pramenům neznámé řeky v Naloučanech

26 března, 2023
1145
Views

Jarní dobrodružná robinsonáda již pomalu klepe na dveře! V závěru měsíce května se sjedou vedoucí, hoši a děvčata do Naloučan na Třebíčsku, kde se uskuteční další sraz klubařů a táborníků SPJF . Připravena bude etapová hra na motivy komiksu Jaroslava Foglara „K pramenům neznámé řeky“ která se bude odehrávat v malebné přírodě v okolí řeky Oslavy. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program, večerní táborový oheň a v neposlední řadě také na staré i nové kamarády.

Magazín Meteor přináší senzační zprávu! Redaktor Henry Dupont a jeho tým se vydávají do neprozkoumaných končin Venezuely, aby odkryli bílá místa na mapě a přinesli z této lokality jedinečnou reportáž. Na vědeckou expedici se však bude třeba bedlivě připravit, jelikož  povodí veletoku Orinoko skýtá plno překážek a nebezpečí. Nástrahy divoké řeky, tropické nemoci, nevyzpytatelní domorodci či divoká zvířata. Odvážíte se s námi vydat odhalit taje Jižní Ameriky a vydat se až k pramenům neznámé řeky?

KDY: 26.- 28. května 2023

KDE: Naloučany, okres Třebíč, Kraj Vysočina

DOPRAVA: Vlakem do Náměšti nad Oslavou. Dále pak jezdí z Náměšti autobus Naloučan v 16:40 a v 18:40, nebo se dá dojít pěšky vzdálenost přibližně 4 km.  

ODJEZD: Společný odjezd bude v pátek 26. 5. ze stanice Brno Hlavní nádraží. Sraz bude u hlavního vchodu od 16:15. Společný odjez pak Horáckým expresem v 16:43. Kontaktní osoba – vedoucí Přemysl.

UBYTOVÁNÍ: v turistické základně KG Halahoj http://www.halahoj.org/zakladny/naloucany-turisticka-zakladna/

STRAVOVÁNÍ: v pátek vlastní, sobota (snídaně, oběd večeře) a neděle (snídaně) zajištěno

CENA: 350 Kč za účastníka (v ceně je ubytování a strava) / 200 Kč bez stravy

PROGRAM: dobrodružná etapová hra „K pramenům neznámé řeky“, hry v přírodě v okolí řeky Oslavy, večerní promítání fotek z Jižní Ameriky, táborák, kytara a povídaní o klubech.

POTŘEBY: spacák, karimatka, ešus a lžíce, oblečení a obuv do přírody, pláštěnka, pokrývka hlavy, zápisník a tužka, KPZ, pasta na zuby, kartáček, kartička pojištěnce (kopie).

PŘIHLÁŠKY: posílejte na email radim.kejik@spjf.cz, Radim Kejík – Rolf (775 720 285) nebo se registrujte přes formulář níže.

Akce je určena členům klubů, oddílů a táborů SPJF ve věku od 6 do 18 let.

Stránka akce na Facebooku https://fb.me/e/TzTBhGzY

Přihláška na akci:

Štítky:
· ·
Rolf
By

Jsem členem SPJF od roku 1996, vedl jsem 155.KBS Moravští Indiáni a také Tábory Bobří stopy na Pikárci v letech 2006 - 2015. Nyní jsem členem Revizní komise SPJF.

Všechny komentáře

Napsat komentář