Odhalte tajemství Stínadel v Třebíči

7 října, 2022
1054
Views

Stínadla! Tajuplná, nebezpečná čtvrť, propletená křivolakými uličkami s nesčetnými schůdky a zábradlíčky, uličkami škrábajícími se vzhůru do kopců a zase řítícími se jako do hlubiny, plná průchodů s nezbádanými tajemnými zákoutími i záhadnými dvorečky za zdmi domů. A v tomto bludišti se opět objevil „ježek v kleci“, talisman a symbol všeho, co hochy ze Stínadel spojovalo ve velikou organizaci Vontů. Vydejte se s námi pátrat to tajemném hlavolamu spolu s Rychlými šípy….

KDY: 21. – 23. října 2022

KDE: Třebíč, kraj Vysočina

DOPRAVA: Do Třebíče se dá dojet nejlépe vlakem – ze směru Brno hl.n. rychlíkem Rožmberk s odjezdem v 17:44, ze směru Praha hl.n. rychlíkem Vysočina s odjezdem v 15:59 s následnými přestupy v Havl. Brodě a Jihlavě.  

SPOLEČNÝ ODJEZD Z BRNA: Pro zájemce bude možnost společného odjezdu z Brna, sraz bude v 17:15 u hlavního vchodu Brno hl.n., pojedeme vlakem v 17:44!!! 

NÁVRAT: Akce bude končit v neděli dopoledne, poté možná společená doprava vlakem do Brna a odtud poté každý dále podle adresy bydliště.

UBYTOVÁNÍ: V areálu katolického gymnázia Třebíč – klubovna Halahoje.

STRAVOVÁNÍ: zajištěn pitný režim. K obědu bude na výběr pizza nebo řízky s bramborovým salátem. Na večeři zajištěno několik druhů baget. 

CENA: vybírat se bude poplatek 330,- Kč/osoba pro přihlášené do 16. října. Na místě poplatek 400,- Kč. Proplácí se ½ jízdného. 

PROGRAM: bojové a pátrací hry v křivolakých a tajuplných uličkách Židovské čtvrti, kde se setkáte s Vonty, Širokkem a hlavolamem Jana Tleskače.

POTŘEBY: spacák, karimatka, oblečení a obuv do města, pláštěnka, baterka, zápisník a tužka, KPZ, pasta na zuby, kartáček, kartička pojištěnce (kopie).

PŘIHLÁŠKY NA AKCI ZDE: http://stinadla.spjf.cz/index.php 

Akce je určena klubařům a členům SPJF ve věku od 6 do 18 let.

Kontakt a informace:  Radim Kejík – Rolf (775 720 285), radim.kejik@spjf.cz

Pořadatelem akce je Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Štítky:
· · ·
Rubriky:
Pozvánky
Rolf
By

Jsem členem SPJF od roku 1996, vedl jsem 155.KBS Moravští Indiáni a také Tábory Bobří stopy na Pikárci v letech 2006 - 2015. Nyní jsem členem Revizní komise SPJF.

Napsat komentář