Pouliční výstava Rychlých šípů ve vašem městě

29 června, 2022
1011
Views

Členové SPJF a další Foglarovci, zkusme se každý ve svém městě domluvit s obchodem, úřadem nebo jinou organizací, která má výlohu do ulice, s instalací příběhů Rychlých šípů v ukrajinštině. Jedná se o 20 archů A3 (příběhy, obálka, Foglarův tábor na Ukrajině), které pro vás SPJF vytiskne a pošle v rámci propagace sešitu Rychlých šípů v ukrajinštině.

Plakát A3 v porovnání s velikostí příběhu v sešitu

Kromě domluvy místa výstavy a samotné instalace plakátů musíte domluvit také publicitu své aktivity (požádat o propagaci (i patronát) třeba místní samosprávu prostřednictvím obecního zpravodaje, webových stránek aj., kontaktovat ukrajinské běžence ve vašem okolí, pozvat na slavnostní otevření také lokální novináře…). Může to být na ulici, v asistenčním centru nebo v nemocnici, obchodním středisku atd.

Sešit s příběhy Rychlých šípů v ukrajinštině vyšel v nákladu 2000 ks s připravovaným dotiskem 5000 ks, ale ukrajinských dětí v českých školách je přes 100 000. Je tedy obrovský prostor k nejrůznějším aktivitám, jak dostat Rychlé šípy k ukrajinským dětem.
 

Vyplněním formuláře poskytnete základní údaje a následně s vámi dojednáme podrobnosti. Díky za vaši aktivitu a pomoc ukázat ukrajinským dětem naše národní hrdiny.

Kopie vašich odpovědí bude zaslána na zadanou adresu.

Rubriky:
Různé

Napsat komentář