Ulčovník – motivační sešit do vašeho klubu, oddílu či vaší rodiny

31 ledna, 2024
483
Views

Jste vedoucí oddílu, klubu nebo třeba rodič, který by rád odměnil své děti za splněný úkol, dobrý skutek, výhru v soutěži? Pak by se vám mohla hodit právě knížečka nazvaná Ulčovník, do které lze vlepovat krásně malované barevné kartičky s foglarovskou tematikou.

Proč zrovna Ulčovník?

Ulčovník dostal název právě podle kartiček – Ulčovek, které se do něj vlepují. A ty zase dostaly název podle autora, který je krásně namaloval – tedy Františka Ulče. Ten se za svého života spřátelil se spisovatelem, zakladatelem dětských klubů a skautským vedoucím Jaroslavem Foglarem a právě pro něj prvních dvaatřicet kartiček namaloval.

Kolik kartiček je možné do knihy vlepit?

Ulčovek bylo dohromady vydáno dvě stě, do Ulčovníku je možné vlepit si první stovku.

A kde se dají kartičky, tzv. Ulčovky sehnat?

Foglarovské kartičky jsou neprodejné, ale pro účely klubu, oddílu či rodiny jich rádi základní sadu poskytneme společně se zakoupenou knihou. Dále lze Ulčovky získávat společně s naším časopisem Bobří stopa, za účast na akcích pořádaných Sdružením přátel Jaroslava Foglara nebo přiložené k zásilkám objednaným v našem e-shopu. Jako vedoucí si o ně můžete napsat na spjf@spjf.cz, množství připravíme vždy v závislosti na tom, kolika dětem budou určeny.

A kde se dá sehnat Ulčovník pro kluby, oddíly a rodiny?

O Ulčovník si jednoduše můžete napsat na spjf@spjf.cz. Je potřeba uvést počet kusů, doručovací adresu, případně k jaké příležitosti bude Ulčovník využit.  Dětem či vedoucím do klubů, oddílů a rodin nabízíme Ulčovník za sníženou cenu 99 Kč/ks.

Sběratelský Ulčovník

Vedle brožovaného Ulčovníku, kam je třeba kartičky (Ulčovky) vlepovat, existuje i sběratelská varianta této knihy v pevné vazbě, jejíž součástí jsou průhledné kapsy, kam je možno kartičky vkládat. Vzhledem k vysoké pořizovací ceně takto provedené knihy není možné nabízet pro účely klubů, oddílů či rodin nižší cenu. V případě zájmu je ale možno jej objednat za cenu 499 Kč na našem e-shopu obchod.spjf.cz.

Vojtěch

předseda Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Napsat komentář