Zasedalo Vedení SPJF, po delší době opět třináctičlenné

28 ledna, 2024
590
Views

V sobotu 27. ledna se v Brně sešlo Vedení SPJF poprvé v novém složení po listopadové Valné hromadě. Řešilo rozdělení pracovních agend, aktivitu regionálních poboček či dotace na akce.

Vedení SPJF funguje od listopadu 2023 po delší době opět v symbolických 13 členech. Většina z nich se sešla v sobotu 27. ledna v centru Brna na prvním zasedání v novém funkčním období. To bude trvat do listopadu 2025.

Vedení ze svých řad zvolilo vedoucí pracovních komisí, zabývajících se klíčovými agendami. V komisích pak zpravidla pracují i další členové SPJF, kteří se o danou oblast zajímají. Komise mají nově tyto vedoucí:

Badatelská komise: Marek Skýpala – Winoga

Ediční komise: Vojtěch Hanuš

Hospodářská komise: Martin Vérteši – Sova

Internetová komise: Kamil Albrecht – Soki

Aktivity pro mládež: Radim Kejík – Rolf

Projektová komise: Vojtěch Hanuš

Komise pro komunikaci: Martin Vérteši – Sova

Správce brněnského ústředí: Kamil Albrecht – Soki

Správce Muny: Jiří Kalina – Čáp

Vedení dále schválilo výši dotací na akce pro děti a mládež ve stejné výši jako loni, tedy 50 korun na osobu a den, dotace pro tábory bude upřesněna později. Dalším tématem porady byla aktivita regionálních poboček. Vedení odsouhlasilo formální zánik Východočeské a Východomoravské pobočky, které již delší dobu nevyvíjejí aktivitu, ostatní pobočky vyzvalo k uspořádání výročních schůzí a podání zprávy o plánech pro budoucí činnost. Diskuze o pobočkách bude na platformě Vedení pokračovat.

Vedení také posvětilo plán postupné revitalizace webů SPJF. Oficiální web Sdružení na adrese www.spjf.cz již několik měsíců funguje v testovacím režimu, další na řadě budou weby Foglarovského obchůdku a webu pro děti a mládež iKlubovna.cz.

Příští porada Vedení SPJF se odehraje na začátku dubna. Pokud se chcete s něčím na Vedení obrátit, pište na vedeni@spjf.cz !

Štítky:
Rubriky:
Doporučené · Ze SPJF
Avatar
By

Místopředseda SPJF

Napsat komentář