Vydání očekávaného Ulčovníku se blíží! Spouštíme možnost předobjednání

14 listopadu, 2023
482
Views

Sběratelské kartičky ulčovky patří k našemu sdružení od počátku. Několik generací našich členů je nacházelo v dopisech a zásilkách s Bobří stopou. Věříme, že všem současným i budoucím sběratelům ulčovek uděláme radost touto speciální publikací. Sběratelské album na legendární kartičky doplněné o vzpomínky na jejich autora Františka Ulče a bohatou obrazovou přílohu by mělo být pro zájemce k dispozici v posledním listopadovém týdnu (poprvé na Valné hromadě 25. 11. 2023).

Ulčovník vyjde ve dvou variantách: první brožovaná bude určena zejména pro oddíly a kluby, druhá sběratelská bude s tvrdými deskami s rozšířeným hřbetem, ale zejména opatřena průhlednými kapsami, do kterých bude možno ulčovky vkládat. Ke každé ulčovce je navíc doplněna nějaká zajímavost nebo perlička. Album je určeno pro ulčovky 1-100.

Kniha/album je součástí edice Knihovnička Bobří stopy (číslo 3). Publikace má 88 stran. Předpokládaná cena sběratelského vydání bude 499 Kč.

Vzhledem k náročnému technickému provedení je počet těchto sběratelských kusů omezen, nabízíme vám proto tímto možnost předobjednávek, aby vám Ulčovník neunikl.

Předobjednávka sběratelského vydání (499,- Kč):

Vojtěch

předseda Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Všechny komentáře

Napsat komentář