XXVI. ročník Divošského poháru proběhne Silůvkách

4 listopadu, 2022
1029
Views

Až v samotném závěru měsíce listopadu se odehaje fotbalový turnaj o Pohár 11. KBS Dva Divoši, který se uskuteční již po šestadvacáté. Jeho dějištem tentokráte nebude obvyklý plácek v Jundrově, ale pořadatelskou obcí budou Silůvky nedaleko Brna. Po delší době by měl hrací plochou být zelený pažit, pořadatelé navíc předpokládají jistou možnost gastronomického překvapení z oblasti uzených a masných výrobků.

Neděle 27. listopadu 2022, Silůvky 10:00

Adresa hřiště je v ulici Pod Lipami: https://mapy.cz/s/hafeluzure

Předpokládaný sraz hráčů a týmu by měl být v 10 hodin dopoledne. Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených družstev, předpokládáme že hrát budou 3 týmy, kdy se každý utká s každým 2x, při hracím čase 2x10minut. O konečné pořadí rozhoduje počet bodů, následným kritériem je skóre, popř. rozhoduje vzájemný zápas. Týmy budou hrát v sestavách 4+1. Podle předpokladů se biude hrát na trávě, tudíž jako vhodní obutí doporučujeme kopačky. V případě nezpůsobilého terénu je v záloze variata odehrát turnaj na umělce a zde by tedy bylo třeba mít připravené sálovky. O podrobnostech budeme ještě informovat těsně před turnajem!  

Akce je otevřena jak pro fotbalová družstva, tak i pro jednotlivce, kteří si rádi kopnou do balónu.  Další informace o fotbalových turnajích BS a Dvou  Divochů naleznete zde: http://www.dvadivosi.estranky.cz/clanky/fotbalove-turnaje.html

Přihlášky a kontakt na organizátory: fandafandafanda@seznam.cz, radim.kejik@spjf.cz

Těší se na vás pořadatelé 11.KBS Dva Divoši a SPJF 

Rubriky:
Pozvánky
Rolf
By

Jsem členem SPJF od roku 1996, vedl jsem 155.KBS Moravští Indiáni a také Tábory Bobří stopy na Pikárci v letech 2006 - 2015. Nyní jsem členem Revizní komise SPJF.

Napsat komentář