Vydavatelské novinky SPJF – zima 2023

3 února, 2023
1080
Views

Dlouho očekávaná publikace Áckův foglarovský svět se konečně dočkala svého vydání. Třiadvacet příběhů Rychlých šípů Vlastimila Tomana – Ácka, malíře, grafika a velkého foglarovského nadšence je doplněno o vzpomínky těch, kteří jej znali a mohli s ním sdílet jeho foglarovské nadšení.

Na tvorbě scénářů k seriálům se podíleli Ácek, Miloš Vraspír a David Jan Žák. Publikaci pak společnými silami připravili Miloš Vraspír, Milan Krejčí, Vítek Oplatek a Vojtěch Hanuš. V následujících dnech bude sešit rozeslán všem, kteří si jej objednali e-mailovou cestou, všichni ostatní, kteří budou mít o sešit zájem, si jej mohou objednat e-shopu SPJF: JIŽ VYPRODÁNO, probíhá příprava dotisku. Předobjednávat můžete na této adrese do 20. února.

V tiskárně se, více než je obvyklé, pozdrželo nové číslo Bobří stopy (4/2022). Podle posledních informací by ale mělo být k dispozici v úterý 7. února, tedy bude v příštím týdnu rozesíláno současně s novou pohlednici z dílny Milana Tesleviče PF 2023. Mimo obvyklé texty se můžete těšit na dobrodružný šestistránkový komiksový příběh od Jaroslava Cimpricha.

A v tiskárně jsou již také Rychlé šípy v ukrajinštině, druhé, upravené a rozšířené vydání, které obsahuje 13 nově přeložených příběhů Rychlých šípů. V průběhu měsíce února se toto vydání opět vydá k ukrajinským dětem do Česka a snad i na Ukrajinu. Zároveň bude také rozesíláno všem, kteří na vydání přispěli přes platformu Donio.cz.

Věříme, že se vám všechny novinky budou líbit a my již pracujeme na přípravě dalších…

Rubriky:
Doporučené · Ze SPJF
Sova
By

Vedoucí sekce komunikace a tiskový mluvčí SPJF

Napsat komentář